• Volejte nám: +420 602 243 771 , 241 404 188
 • Adresa Národní 981/17 , Praha 1, PSČ 110 00
 • Po-Pá: 9:00 - 19:00 , So-Ne: 9:00 - 18:00
Od : podívejte se na ceník

OMLAZENÍ OBLIČEJE VLASTNÍ TUKEM V NAŠÍ KLINICE ,  NÁRODNÍ 17

Chcete si udržet obličej v mladistvém vzhledu. A třeba omládnout nejméně o deset let? Tak vyzkoušejte novinku v tzv. výplňových materiálech – vlastní tuk.

Jak víme s přibývajícími léty ztrácí kůže elasticitu a zejména v obličeji se prohlubují vrásky.  Je jasné, že právě o vrásky, či hluboké nosoretní rýhy nikdo nestojí, ani ženy, ani muži. Na naší spolupracující Kasiopea Praha, Národní 17, nabízíme kromě tradičních výplní  kyselinou hyaluronovu a omlazení boličeje vlastní krví respektive plazmou trochu  dražší, ale trvalejší variantu – omlazení obličeje vlastním tukem.
Její bezesporu největší výhodou je přirozený vzhled a vlastní výplňový materiál, respektive vlastní tuk.

POSTUP PŘI ZÁKROKU

Jak získáme životaschopný tuk, který v podkoží proroste a vyhladí nerovnosti a vrásky? K této moderní metodě, která dává naději na zpomalení stárnutí obličeje mnoha ženám i mužům, je zapotřebí přístroj Body Jet či Harvest Jet a zkušeného plastického chirurga.  Díky modernímu přístroji Body Jet lze totiž odebrat z vybraných částí těla, respektive z podkoží, malé množství tuku.

Po této malé liposukci se získaný tuk upravuje ve speciálním přístroji.Během několika minut se oddělí životaschopný tuk s kmenovými buňkami od nežádoucích  odumřelých buněk, aneztetického roztoku či zbytků krve. Po té lékař specialista přenese pomocí injekčních stříkačky  tento kvalitní výplňový materiál pod kůži v obličeji do požadovaných míst. Výplň z vlastního tuku lze vpravid do vrásek na čele,  vějířků u očí, do nosoretních rýh,  mimických vrásek na horním rtem, ale i do
vpadlých nerovností tváří.

Stejným způsobem lze omladit i kůži na hřbetu rukou, který tak časo prozrazuje i v současnosti, kdy ženy využívají mnohé výplňové materiály, skutečný věk a sílu stárnoucích procesů.
Je pravda, že ve Švýcarsku, Francii či Itálii patří tento zákrok i na rukou k nejžádanějším.

Získaným tukem lze také zvětšit přirozenou cestou rty, které v procesu stárnutí ztrácejí na objemu a přitažlivosti.

PŘIROZENÝ A TRVALÝ EFEKT

Před zákrokem je třeba přijít na konzultaci s naším hlavním lékařem, který se specializuje na přenosu tuku jak do prsou, tak i do obličeje a jiných míst na těle. Při osobní konzultaci lékař
posoudí, odkud lze odebrat patřičné množství tuku a určí možnosti, jak postupovat při tzv. transplantaci tuku do podkoží vybraných míst obličeje.

Liposukce pomocí přístroje Body Jet bude trvat půl hodinu, vlastní aplikace tuku další půl hodinu. Celý zákrok  je v podstatě bezbolestný, protože se dělá buď v lokální anestezii, nebo po podání slabých sedativ. Po zákroku může klientka či klient potřebnou dobu odpočívat na klinice a poté odejít nejdéle za hodinu domů. Po aplikaci tukové výplně se mohou objevovat v prvních dnech otoky a modřinky. Ty se vytrácí postupně, rekonvalescence je individuální, někdy trvá tři dny, jindy až týden. Konečný efekt omlazení je patrý do 10 dnů, kdy tuk díky kmenovým buňkám dokonale proroste do podkoží.

Zkuste naší novinku, kterou jsme zavedli díky speciálnímu zpracování odebraného tuku, na našem privátním zdravotním zařízení Kasiopea Praha, Národní 17. Věřte, že po tomto
zákroku omládnete a pohled do zrcadla vás zase bude těšit!

Domluvte si konzultaci s lékařem


  button to change this html

  Adresa :
  Národní  981/17 , Praha 1-Staré Město , 110 00

  Telefon :
  +420 602 243 771
  +420 241 404 188

  cs_CZCzech