• Volejte nám: +420 602 243 771 , 241 404 188
 • Adresa Národní 981/17 , Praha 1, PSČ 110 00
 • Po-Pá: 9:00 - 19:00 , So-Ne: 9:00 - 18:00
Od : podívejte se na ceník
JEMNÁ A BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE S BODY JET

Liposukce s moderním přístrojem Body Jet je rychlá, bezbolestná, šetrná vůči okolních tkáním a vyžaduje pouze krátkou rekonvalescenci. 

Liposukce patří k nejčastějším ambulantním zákrokům v lokální anestezii na naší klinice.  Pomocí přístroje Body Jet lze udělat liposukci jedné, dvou a maximálně čtyř oblastí těla. Nechte si u nás vymodelovat vysněnou postavu!

U většiny dospívajících a dospělých lidí se usazuje na těle nerovnoměrně tuková vrstva. A čím jsme starší, tím rychleji se zvětšují tukové polštářky na břiše, bocích, stehnech, pod bradou či na zádech a jinde. A čím jsme starší, tím hůře a pomaleji se rychle nabyté tukové zásoby dají odbourat správnou životosprávou či pravidelným sportováním.

Proto doporučujeme liposukci pomocí moderního přístroje Body Jet, která dokáže odsátím tukových vrstev z podkoží z mnoha částí těla a vymodelovat vysněnou postavu. Naši mezinárodně vyškolení lékaři vás dokážou v souhře s moderním přístrojem Body Jet natrvalo a bezbolestně zbavit velkého trápení, které se stane během jednoho dne jen zlým snem. Po zákroku můžete odejít domů a druhý den vykonávat běžné činnosti.

PRŮBĚH ZÁKROKU

Při liposukci přístrojem Body Jet se nejdříve pomocí zavedené kanyly vstřikuje lokální anestetikum do podkoží. Po chvíli, kdy začne anestetikum působit operatér díky stejnému otvoru v kanyle a přístroji Body Jet vstřikuje pod mírným tlakem do podkoží jemně pulsující vějířovitý vodní paprsek, kterým bezbolestně a bez porušení okolních tkání, cév a nervů uvolňuje z podkoží mikrokapičky tuku.  Stejnou kanylou pak operatér jemně odsává tukovou tkáň druhým otvorem v kanyle, která je napojena na pumpu vyvíjející podtlak v přístroji.

PO ZÁKROKU

Po zákroku se musí dodržovat klidový režim maximálně tři dny. Lze vykonávat běžnou činnost, nikoliv velkou fyzickou námahu. Kompresní prádlo lze nosit podle uvážení tři dny, nebo až deset dnů, zkrátka až do úplného zhojení podkožních tkání a vyhlazení kůže.

LIPOSUKCE JAKO START K TRVALÉMU ZHUBNUTÍ

Námi doporučovaná liposukce přístrojem Body Jet nejen modeluje tělo do ideálních křivek a zbavuje tukových polštářků. Díky zkušenostem našich klientů víme, že dokáže nastartovat i proces dalšího hubnutí u mužů a žen s nadváhou, kdy tuk se ukládá nejen v podkoží, ale i  kolem vnitřních orgánů. Výsledek je tak skvělý u klientů, kteří mají dostatečně pružnou kůži a  ještě nemají tzv. uvolněnou kůži.

Domluvte si kontultaci s lékařem


  button to change this html

  Adresa :
  Národní  981/17 , Praha 1-Staré Město , 110 00

  Telefon :
  +420 602 243 771
  +420 241 404 188

  cs_CZCzech