• Volejte nám: +420 602 243 771 , 241 404 188
 • Adresa Národní 981/17 , Praha 1, PSČ 110 00
 • Po-Pá: 9:00 - 19:00 , So-Ne: 9:00 - 18:00
Od : podívejte se na ceník

Když vám kůže dolní víčka přepadává na řasy je , je nejvyšší čas, kdy byste měli uvažovat o korekci dolních víček.  Nejenže hůře vidíte, ale také vám kvůli převisům kůže a tukovým váčkům více slzí oči, zkrátka cítíte se nekomfortně.
Zdravé a krásné oči dodávají tváři mimořádnou přitažlivost a půvab, proto se o ně musíme starat co nejlépe. V očích se nám odráží všechno, co cítíme radost, lásku i bolest.

 A krásný pohled by neměl být zarámovány kruhy či pytli pod očima. U žen i mužů mohou objevovat takové estetické vady na kráse ve 40 letech, kdy začne povolovat kůže. Jedná se o ochabnutí tukových váčků, ve kterých je oko uloženo a navíc dochází k jejich vyklenutí neboli prolapsu.

Právě prolapsy dolních víček, tzv. pytle pod očima, mohou zbytečně prozrazovat váš věk. Stačí jeden pátravý pohled zvědavce a je to jasné. Operace dolních očních víček se provádí v lokální anestezii při plném vědomí klientky či klienta. Řez se vede těsně pod řasami a poté se odstraní nadbytečná kůže a zvětšené tukové váčky. U mladších lidí se tuk dá odsát přes spojivky, tedy bez jizev.

U zdravých klientů není zvláštní příprava před operačním zákrokem. Mohou jíst a pít jako obvykle, pouze se doporučuje vzít si sebou tmavé brýle proti slunečnímu záření či větru a dešti. Pravidelně užívané léky (například pro korekci tlaku, inzulín, hormony) by se neměly vysazovat. Klienti by neměli užívat alespoň 2 týdny před plánovanou operací léky ovlivňující krevní srážlivost – salycáty a ostatní (Acylpyrin, Anopyrin, Aspirin, Godasal, Tyclid, Tagren, Apo-Tic, apod. Vysazení Warfarinu respektive Lawarinu je nutné konzultovat s praktickým lékařem. V den výkonu před zákrokem je zapotřebí odstranit make-up a žádný nenanášet. Je zapotřebí před  výkonem také odložit čočky, sluchadlo, protézy, šperky.

Není vhodné jet domů po operaci autem jako řidič a klient by si měl zajistit doprovod, pokud pojede domů veřejnou dopravou. Po zákroku, který se provádí v lokální anestezii, klientka či klient je při vědomí. Po zákroku obvykle zůstává na klinice hodinu v klidu a s chladícím obvazem (nikoliv ledovým) a chlazení je nutné i v domácím ošetřování. Zabrání se tak velkým otokům či modřinám. Otoky se obvykle vstřebají do týdne. Vhodné je také spát na zádech nejméně týden, tj. do vyndání stehů.

Domluvte si konzultaci s lékařem


  button to change this html

  Adresa :
  Národní  981/17 , Praha 1-Staré Město , 110 00

  Telefon :
  +420 602 243 771
  +420 241 404 188

  cs_CZCzech